Seznam želja
0
Košarica

059 100 900

EFB Optični patch MM 50.0 LC/SC OM4 15m EFB O0323.15
EFB Optični patch MM 50.0 LC/SC OM4 15m EFB O0323.15

EFB Optični patch MM 50.0 LC/SC OM4 15m EFB O0323.15

Znamka:

Efb

ID:

0796602

Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
Ni ocene kupcev
42,82
39,40
Prihranek:
3,42 € (-7%)
Količina:

Opis

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 15m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

EFB optični povezovalni kabel, razred OM4
50/125 µm , dvojni, multimodni
1x LC dvojna vmesnika, 1x SC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 15 m, vijolične barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe



Garancija v mesecih: 12

EFB Optični patch MM 50.0 LC/SC OM4 15m EFB O0323.15

Specifikacije

Šifra artikla
0796602
Znamka
Efb
Šifra modela
7950091
Kategorija
Optični kabli
Barva

mnenja kupcev