Seznam želja
0
Košarica

059 100 900

DIGITUS Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus ALWL-SCD*
DIGITUS Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus ALWL-SCD*

DIGITUS Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus ALWL-SCD*

Znamka:

Digitus

ID:

0796280

Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
Ni ocene kupcev
2,06
1,89
Prihranek:
0,17 € (-8%)
Količina:

Opis

Digitus optični SC konektor, dvojni, duplex, multimode, material posrebljen, plastično ohišje, keramične kapice, rdeče barve in druga črne barve...

DIGITUS optični SC konektor, dvojni, duplex
Standard konektorja IEC 61754-4 2002
Multimode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)
Tipična izguba vmesnika MM - 0.4dB
Plastično ohišje, keramične kapice
Ena zaščita rdeče barve in druga črne barve



Teža neto v kg: 0.0121
Teža bruto v kg: 0.0127
Pakiranje v kartonu: 300
Garancija v mesecih: 12

DIGITUS Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus ALWL-SCD*

Specifikacije

Šifra artikla
0796280
Znamka
Digitus
Šifra modela
7801019
Kategorija
Optični kabli
Barva

mnenja kupcev