Vse kategorije
Seznam želja
0
Košarica
059 100 900

Avdio kabli še niso preteklost! Stabilna povezava za idealen zvok s kabli za zvočnike, različne chinche in adapterji omogočajo predvajanje zvoka in raznovrstnih avdio naprav. Povežite naprave in uživajte v kvalitetnem zvoku. Pri nas najdete blagovne znamke Cabletech, Digitus, Keline, Leviton, Ugreen in ostale. Oglejte si našo ostalo ponudbo zvočnikov, slušalk in drugih izdelkov, povezanih z zvokom:  BoseHuawei slusalkeJbl zvocniki, Jbl slusalkeLogitechMarshall zvocnikiPanasonicSamsung soundbariSonyRazer slusalkeSennheiser slusalke, Manta zvocnikiGoogleTaotronicsAudio-technicaDenon, JabraOnkyoBLAUPUNKT

Razvrsti po
-19%
DELOCK Adapter-AVDIO 2xRCA Ž - Jack M Delock 65365
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
2,00
1,61
-37%
CABLETECH SCART kabel SC13-10 10m M-Ž
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
13,90
8,74
-40%
MANHATTAN HDMI High Speed kabel 1,8 m črn MANHATTAN 306119
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
3,75
2,24
-13%
UGREEN avdio adapter 6.5mm moški na 3.5mm ženski
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
3,27
2,82
-45%
Odprta embalaža
Havana Adapter za slušalke type c na 3,5 mm ( aux ) - ODPRTA EMBALAŽA
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
6,99
3,79
-19%
DELOCK Kabel AVDIO 3.5M-2xChinchM 10m Delock 84277
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
6,10
4,91
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/SC 10m Digitus DK-2532-10
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
15,51
14,27
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC 5m Digitus DK-2533-05
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,83
9,96
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/ST 3m Digitus DK-2531-03
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,07
9,26
-7%
DIGITUS Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus DN-82121-1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
116,84
107,50
MIKROTIK Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01 S-RJ01
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
33,46
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 5m Digitus DK-2533-05/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
11,43
10,52
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus DK-2533-10/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
15,58
14,34
-8%
DIGITUS Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 Digitus 12kos DK-25332-02/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
38,91
35,79
-8%
DIGITUS Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 Digitus 12kos DK-25221-02
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
31,98
29,42
-19%
DIGITUS HDMI kabel z ojačevalcem 30m Digitus črn AK-330105-300-S
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
132,85
106,94
-8%
DIGITUS Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode DN-82021-1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
37,47
34,47
-19%
DIGITUS Kabel AVDIO 3.5M-2xChinchM 5m Digitus AK-510300-050-S
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
4,66
3,75
-19%
DIGITUS HDMI kabel z ojačevalcem 15m Digitus črn AK-330105-150-S
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
53,31
42,92
-8%
DIGITUS Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus DN-96891
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
16,02
14,73
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM5 7m Digitus DK-2533-07-5
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
17,53
16,13
-19%
DIGITUS HDMI kabel AOC hibridni optični 15m Digitus, UHD 4K AK-330125-150-S
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
122,54
98,64
MIKROTIK Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2) S-3553LC20D
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
85,23
-8%
DIGITUS Optični patch SM PK-9 LC/SC 7m Digitus DK-2932-07
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,19
9,37
-8%
DIGITUS Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OS2 Digitus DN-96321/9
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
141,00
129,72
-19%
DELOCK HDMI kabel z mrežno povezavo 5m Delock črn High Speed Premium 82739
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
31,79
25,59
-19%
DELOCK HDMI kabel z mrežno povezavo kotni 2m 4K zelen Delock 82952
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
13,79
11,10
-19%
DELOCK HDMI-HDMI podaljšek z mrežno povezavo 1m Delock črn 83079
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
14,23
11,45
-19%
DELOCK Kabel AVDIO optični SPDIF mini 3,5mm 2m Delock 82876
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
5,95
4,80
-19%
DELOCK Adapter-AVDIO Toslink modul Ž-Ž Delock 86337
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
7,15
5,75
-18%
SBOX Adapter antenski F Ž - F Ž SBOX AD.F-F
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
1,40
1,14
-19%
SBOX HDMI-HDMI kabel 1,5m flat HQ 4K črno/zlat SBOX HDMI20-HQ-15
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
9,20
7,41
MIKROTIK Kabel SFP28 3m Mikrotik XS+DA0003
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
49,16
-19%
DELOCK Kabel AVDIO 3.5M-3.5M 5m Delock 84438
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
4,21
3,40
-8%
EFB Optični patch SM PK-9 LC/LC 20m EFB O0350.20
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
29,33
26,98
-7%
LEVITON Optični konektor ST Multimode Leviton FOCSTEPMM001
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
1,57
1,45
Prikaži več