Vse kategorije
Seznam želja
0
Košarica
059 100 900

Optični kabli so potrebni za povezavo aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja. Nudimo vam optične kable, optične panele, optične patche, optične adapterje in pretvornike blagovnih znamk Cabeltech, Digitus, Leviton, Ugreen, Mikrotik. Oglejte si našo ostalo ponudbo zvočnikov, slušalk in drugih izdelkov, povezanih z zvokom:  BoseHuawei slusalkeJbl zvocniki, Jbl slusalkeLogitechMarshall zvocnikiPanasonicSamsung soundbariSonyRazer slusalkeSennheiser slusalke, Manta zvocnikiGoogleTaotronicsAudio-technicaDenon, JabraOnkyoBLAUPUNKT

Razvrsti po
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/ST 5m Digitus DK-2531-05
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,46
9,62
-8%
EFB Optični patch SM PK-9 LC(APC)/LC 1m EFB O0384.1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
16,75
15,40
-8%
DIGITUS Optični patch SM PK-9 LC/LC 5m Digitus DK-2933-05
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
9,49
8,73
-7%
LEVITON Optični adapter I člen SC OM4 Leviton BHCDCMM001
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
6,00
5,53
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC 3m Digitus DK-2533-03
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,19
9,37
-7%
DIGITUS Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus DN-96004-1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
1,73
1,60
-19%
DELOCK Kabel AVDIO optični SPDIF mini 3,5mm 1m Delock 82875
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
3,83
3,09
-7%
LEVITON Optični patch MM 50.0 ST-SC 2m Leviton HOPSC050020ST291
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,13
9,32
-7%
DIGITUS Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus ALWL-SCD*
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
2,16
1,99
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus DK-2533-02
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
8,93
8,22
-7%
EFB Optični patch MM 50.0 LC/SC OM4 15m EFB O0323.15
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
44,98
41,39
-8%
EFB Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak/100) EFB 53100.91-100
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
14,86
13,67
-8%
DIGITUS Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode DN-82010-1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
39,86
36,67
-8%
DIGITUS Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 Digitus DN-96332-4
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
301,21
277,11
-8%
DIGITUS Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus DN-96007-1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
2,20
2,02
-8%
EFB Optični patch SM PK-9 LC/LC 40m EFB O0350.40
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
40,96
37,68
-8%
LEVITON Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Leviton HOTLC008002
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
3,72
3,42
-7%
LEVITON Optični patch SM PK-9 LC-ST 2m Duplex Leviton HOPLC008020ST203
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
24,06
22,14
-8%
LEVITON Optični patch MM 50.0 LC-SC 3m Leviton HOPLC050030SC293
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
21,51
19,78
-8%
LEVITON Optični patch MM 50.0 ST-ST 1m Leviton HOPST050010ST291
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
11,64
10,70
-8%
LEVITON Optični patch MM 50.0 LC-SC 1m Leviton HOPLC050010SC293
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
13,79
12,68
-8%
LEVITON Kabel Optični 12x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton GF050UNI12LU-Eca
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
1,27
1,16
-7%
LEVITON Optični patch SM PK-9 LC-SC 1m Duplex Leviton HOPLC008010SC203
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
17,81
16,39
MIKROTIK Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01 S-RJ01
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
33,46
-8%
DIGITUS Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos AL-SK3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
12,69
11,67
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 5m Digitus DK-2533-05/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
11,43
10,52
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus DK-2533-10/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
15,58
14,34
-7%
DIGITUS Optični patch SM PK-9 SC/SC 2m Digitus DK-2922-02
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
8,69
8,00
-8%
DIGITUS Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 Digitus 12kos DK-25332-02/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
38,91
35,79
-8%
DIGITUS Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 Digitus 12kos DK-25221-02
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
31,98
29,42
-8%
DIGITUS Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus DN-96891
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
16,02
14,73
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM5 7m Digitus DK-2533-07-5
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
17,53
16,13
-8%
LEVITON Optični patch MM 50.0 SC-SC 3m Leviton HOPSC050030SC291
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
15,25
14,03
-7%
LEVITON Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton FPCC1SXMM24DC2
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
92,93
85,50
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus DK-2533-10
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
13,52
12,43
-7%
EFB Optični patch SM SC-SC 7,5m EFB Simplex O1323.7,5
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,50
9,67
Prikaži več