0
 

059 100 900

059 100 900

  •  
 
Priporočamo
CABLETECH optični kabel POF-12/5 5m fi=6mm
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
12,01
MIKROTIK Kabel SFP28 3m Mikrotik XS+DA0003
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
41,91
-8%
EFB Optični patch SM PK-9 LC/LC 20m EFB O0350.20
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
23,67
21,77
-13%
UGREEN toslink optični avdio kabel 10539, pleten 1m
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
11,22
9,68
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC 5m Digitus DK-2533-05
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,31
9,48
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/ST 3m Digitus DK-2531-03
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
9,58
8,81
-11%
CABLETECH optični kabel POF-1/5 5m fi=2,2m
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
7,94
7,00
-13%
UGREEN toslink optični avdio kabel 10540, pleten 2m
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
12,20
10,52
MIKROTIK Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D S-85DLC05D
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
17,44
MIKROTIK Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01 S-RJ01
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
28,93
-8%
DIGITUS Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos AL-SK3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
12,08
11,11
-7%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 5m Digitus DK-2533-05/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
10,88
10,02
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus DK-2533-10/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
14,84
13,65
-7%
DIGITUS Optični patch SM PK-9 SC/SC 2m Digitus DK-2922-02
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
8,26
7,60
-8%
DIGITUS Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 Digitus 12kos DK-25221-02
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
30,44
28,00
-7%
DIGITUS Optični panel 48cm ST 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus DN-96311
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
164,60
151,44
-8%
DIGITUS Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus DN-96891
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
13,85
12,74
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM5 7m Digitus DK-2533-07-5
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
16,69
15,35
-8%
EFB Optični patch SM SC/APC - SC/APC 5m EFB O0944.5
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
7,86
7,23
-8%
EFB Optični patch SM LC/APC - LC/APC 2m EFB O0381.2
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
15,62
14,37
-8%
EFB Optični patch SM SC/APC - SC/APC 20m EFB O0944.20
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
15,25
14,03
-7%
EFB Optični patch SM SC/APC - SC/APC 1m EFB O0944.1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
7,26
6,68
-7%
LEVITON Optični patch MM 50.0 SC-SC 3m Leviton HOPSC050030SC291
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
17,47
16,08
-7%
LEVITON Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton FPCC1SXMM24DC2
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
80,40
73,97
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus DK-2533-10
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
12,87
11,84
-7%
EFB Optični patch SM SC-SC 7,5m EFB Simplex O1323.7,5
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
12,14
11,17
-7%
LEVITON Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 5m Leviton HOPLCOM3050LC253
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
25,25
23,23
-8%
EFB Optični patch SM LC/APC - LC/APC 1m EFB O0381.1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
15,07
13,86
-7%
LEVITON Optični patch SM PK-9 LC-ST 5m Duplex Leviton HOPLC008050ST203
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
25,80
23,74
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/ST 5m Digitus DK-2531-05
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
9,96
9,16
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 1m Digitus DK-2533-01/3
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
8,25
7,59
-7%
EFB Optični patch SM PK-9 LC(APC)/LC 1m EFB O0384.1
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
13,54
12,46
-7%
DIGITUS Optični patch SM PK-9 LC/LC 5m Digitus DK-2933-05
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
9,04
8,32
-8%
LEVITON Optični adapter I člen SC OM4 Leviton BHCDCMM001
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
5,49
5,05
-8%
DIGITUS Optični patch MM 50.0 LC/LC 3m Digitus DK-2533-03
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
9,70
8,92
-7%
DIGITUS Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM4 Digitus 12kos DK-25332-02-4
Shoppster, spletna trgovina, d.o.o.
40,78
37,52